ساخت اپل آیدی

**‌ در صورت هرگونه مشکل یا سوال با پشتیبانی ما تماس بگیرید . **

شماره تماس : ۹۱۰۱۰۳۲۸-۰۱۱ و ۳۲۳۱۲۴۵۸-۰۱۱

واتساپ : ۰۹۱۱۵۲۲۲۲۶۵

اپل آيدی چیست ؟

بصورت خلاصه بگیم اپل آیدی به حساب کاربری شما در اپل گفته می شود که با آن می توانید از محصولاتی مانند آیفون ، آیپد و… یا خدماتی مانند آیکلود استفاده کنید . شرکت اپل شما را با این حساب کاربری و اطلاعاتی که وارد کرده اید می شناسد و هرگونه اطلاعات غیر واقعی موجب زیر پا گذاشتن قوانین و شرایط اپل می باشد .

اپل آیدی (Apple ID) شخصی چیست ؟

به هر اپل آیدی (Apple id) که با اطلاعات واقعی شما ساخته شود که شامل نام و نام خانوادگی شما ، ایمیل معتبر که در آینده همان اپل آی دی (Apple id) شما می شود ، تاریخ تولد شما و.. می باشد . که در این روش از هیچگونه رباتی برای ساخت اپل آیدی (Apple id) شما استفاده نمی شود تا در آینده با خیال راحت از اپل آی دی (Apple id) بتوانید استفاده کنید.

همانطور که گفتیم در اپل آیدی (Apple id) های شخصی اطلاعات کاربر کاملا واقعی و بدون استفاده از ربات می باشد و به همین دلیل اپل آی دی (Apple id) شما در آینده با مشکلاتی مانند لاک (lock) یا دیسیبل (Disable) و یا دی اکتیو (Not Active,Deactivate) روبرو نمی شود .

شما با سفارش و خرید اپل آی دی (Apple id) شخصی خود از تعمیر نو یکسال گارانتی رایگان دریافت می کنید که درصورتی که اپل آیدی (Apple id) شما با مشکلات بالا روبرو شد تعمیر نو بطور رایگان مشکل شما را رفع میکند .

همچنین شما میتوانید آموزش رایگان ساخت آن را در بلاگ تعمیر نو به عنوان آموزش رایگان ساخت اپل آیدی شخصی بدون شماره موبایل مشاهده کنید .

تفاوت اپل آی دی شخصی با اپل آی دی کارتی چیست ؟

همانطور که در متن بالا هم گفتیم در این نوع اطلاعات شما کاملا واقعی است و احتمال بروز هرگونه مشکل برای حساب شما صفر است . 

اپل آیدی (Apple id) های کارتی در اغلب موارد بعد از مدتی به علت های مختلف نیاز به انلاک (unlock) یا ریکاوری (recovery) و یا اکتیو (active) کردن پیدا می کنند که در صورت نیاز شما این کار نیز توسط تعمیر نو قابل سفارش است ولی هزینه های این کار بسیار بالاتر از خرید اپل آیدی شخصی است . برای اطلاعات بیشتر بهتر است صفحه ریکاوری و آنلاک اپل آیدی (Apple id) کارتی را بخوانید .

کمی از مزایا استفاده و خرید اپل آیدی شخصی

در این نوع برخلاف اپل آی دی (Apple id) های کارتی با خیال راحت از آیکلود (iCloud) ، آی مسیج (iMessage) ،‌ فیس تایم (Face Time) و.. دستگاه خود استفاده کنید چون ما به شما یکسال گارانتی می دهیم که به مشکلی برخورد نمی کنید .

یکی دیگر از مزایا استفاده از رمز شخصی و ایمیل شما است و شما میتوانید با هر رمزی و هر اسم ایمیلی که خواستید اپل آیدی خود را سفارش بدهید و همچنین تعمیر نو با اسم خودتان برای شما ایمیل بر بستر هاست خود می سازد تا شما به راحتی رمز و اپل آیدی (Apple id) خود را به یاد داشته باشید .

گارانتی تعمیر نو برای اپل آیدی های شخصی

همانطور که گفتیم تعمیر نو به شما یکسال گارانتی برای سفارش این نوع میدهد که در اینجا به توضیح آن خواهیم پرداخت .

به علت مشکلات زیاد اپل آی دی (Apple id) های کارتی موجود در بازار که به قیمتی کمتر ازما به فروش میرسند ما به شما یکسال گارانتی می دهیم تا با خیال راحت از این نوع استفاده کنید .

شما همچنان می توانید رمز عبور خود را عوض کنید و تنها شرطی که گارانتی را باطل میکند تغییر ایمیل ریکاوری (rescue email) است .

آیا بعد از تغییر اپل آیدی اطلاعات حذف میشوند ؟

خیر . تمامی اطلاعات موجود در گوشی شما باقی می مانند و فقط در صورتی که برای اولین بار نیاز به آپدیت نرم افزارهای موجود در گوشی خود را داشتید باید آن نرم افزار را حذف کنید و با اپل آیدی (Apple id) جدید خود آن را دانلود کنید ، این کار فقط برای اولین باری که آپدیت کنید نیاز است و بعد از آن مثل گذشته می توانید به راحتی و بدون مشکلی از اپل آی دی (Apple id) خود استفاده کنید .

توجه : نرم افزاری مانند واتساپ به دلیل آنکه اطلاعات در گوشی شما ذخیره شده است بعد از پاک کردن اطلاعات موجود در آن پاک می شود باید قبل از پاک کردن آن بکاپ بگیرید که این کار هم به راحتی قابل انجام است . نرم افزار های دیگر مثل تلگرام ،‌اینستاگرام و.. نیاز به بکاپ ندارند .

چرا باید از تعمیر نو اپل آیدی شخصی سفارش بدهید

تعمیر نو با تجربه و تخصص بالای خود در تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد و گارانتی خود به شما تضمین قیمت مناسب را می دهد تا رضایت شما را کسب کند .

بعد از سفارش و پرداخت شما در اولین فرصت اپل آیدی شما ساخته و تحویل شما داده میشود .

رضایت مشتریان برای تعمیر نو در بالاترین اولویت قرار دارد و به همین دلیل پشتیبانی ما همیشه با افتخار پاسخگوی مشکلات شماست و حتی بعد از خرید پشتیبانی ما قطع نخواهد شد .

پشتیبانی ما بصورت تلفنی ، حضوری و واتساپ میباشد که اطلاعات آن را در صفحه تماس با ما قابل مشاهده است .

 

× تماس با پشتیبانی