بازیابی اپل آیدی

شماره پشتیبانی تلفنی و واتس اپ :

۰۱۱-۳۲۳۱۲۴۵۸ / ۰۱۱-۹۱۰۱۰۳۲۸ /۰۹۱۱۵۲۲۲۲۶۵

چرا اپل آیدی های کارتی لاک می شوند ؟

شرکت های زیادی وجود دارند که اقدام به تولید اپل آیدی (apple id) به تعداد بسیار بالا میکنند و در اکثر مواقع با ربات های نرم افزاری ساخت اپل آیدی ها را انجام میدهند .

بیشتر این شرکت ها اپل از اطلاعات مشابه برای ساخت این اپل آی دی ها استفاده میکنند . برای مثال آدرس های مشابه ، تاریخ تولد های مشابه ، ایمیل های مشابه و… که ربات های اپل به راحتی این اپل آیدی ها را شناسایی و لاک میکنند . 

ربات های امنیتی اپل به راحتی با انالیز اپل آیدی ها متوجه واقعی نبودن آنها می شوند برای مثال ممکن است با آدرس شهری با جمعیت کم تعداد بسیار بالایی اپل آیدی وجود داشته باشد که یقینا این تعداد اگر از حالت منطقی خود خارج شود اپل آیدی ها چک شده و لاک (lock) یا دی اکتیو (deactivate) می شوند . 

البته بعضا شرکت هایی وجود دارند که اپل آیدی های کارتی به قیمت بسیار کم به فروش میرسانند و بعد از مدتی شروع به تغییر دادن اطلاعات کاربر مثل تاریخ تولد ، رمز و… میکنند تا به درآمد های بالاتر برسند .

پیشنهاد تعمیر نو برای اپل آیدی های کارتی

ما به شما پیشنهاد میکنیم که خودتان با اطلاعات واقعی اپل آیدی شخصی بسازید و در صورتی که توانایی انجام اینکار را ندارید میتوانید از طریق صفحه سفارش اپل آیدی شخصی اینکار را با اطمینان کامل به ما بسپارید ، تعمیر نو به شما یکسال گارانتی عدم مشکل برای اپل آیدی میدهد که تمامی هزینه ها در این مدت از طرف ماست .

درصوتی که همچنان می خواهید از اپل آیدی کارتی استفاده کنید تعمیر نو به شما پیشنهاد می کند آیکلود (iCloud) یا فایند مای آیفون (Find My iPhone) دستگاه خود را خاموش کنید و از اپل آیدی فقط در اپ استور (App Store) استفاده کنید که با اینکار دیگر از ویژگی هایی مثل آی مسیج (iMessage) یا فیس تایم (Face Time) و… نمی توانید استفاده کنید .

پیشنهاد دیگر ما برای شمایی که همچنان به استفاده از اپل آیدی کارتی اصرار دارید !!! تغییر دادن اطلاعاتی مثل ایمیل ریکاوری و رمز اپل آیدی است .

اپل آیدی (Apple ID) شما نیاز به آنلاک (unlock) یا ریکاوری دارد ؟!

اگر شما نیاز به ریکاوری یا آنلاک اپل آیدی دارید توضیحات بالا درگر برای شما کاربردی ندارد و بهتر است ادامه این متن را بخوانید .

تعمیر نو با تجربه بالا در زمینه تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد و همچنین ریکاوری و انلاک اپل آیدی بعد از اینکه شما فرم بالای همین صفحه را تکمیل و ثبت نموده اید اپل آیدی شما را چک کرده و با شما برای هزینه ی آن و مدت زمان تخمینی تا پایان کار تماس میگیرد . هزینه انلاک یا ریکاوری بستگی به دامین اپل آی دی شما یا شرکت تولید کننده آن دارد و میتواند از ۳۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان باشد !

همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا با افتخار به شما کمک کنیم و سریعا مشکلات شما رفع شود .

حل مشکل ارور This Apple ID is not active

اگر اپل آیدی شما رمز آن عوض نشده و از آن مطمئن هستید اما توانایی دانلود برنامه ای راندارید و هرچه رمز آن را میزنید با ارور مواجه می شوید ، بهتر است وارد سایت اپل (www.iForgot.Apple.com) برای تغییر رمز بشوید ، اپل آیدی خود را وارد کنید و Continue را بزنید .

درصورتی که با ارور تصویر زیر مواجه شدید مشکل شما  نات اکتیو اپل آیدی می باشد و باید آن را اکتیو کنیم.

 

حل ارور This apple id is not active اپل آیدی آیفون
مشکل This Apple ID is not active

بازیابی و حذف اپل آیدی با هزینه و زمان کم تر

در صورتی که آیفون شما بین مدل های 5s تا XS MAX است  و مانند عکس زیر حجم iCloud لود می شود ،‌ ما می توانیم با هزینه خیلی کمتر از اپل آیدی های کارتی اپل آیدی را بصورت دائمی از گوشی شما در کمتر از ۵ دقیقه حذف کنیم.

این روش برای اپل آیدی های شخصی و کارتی قابل انجام می باشد. 

این کار بصورت کاملا رسمی انجام می شود و اپل آیدی حذف شده قابل برگشت نیست .

برای آیفون های (5S/5C/6/6 PLUS/SE2016/6S/6S PLUS/7/7 PLUS/8/8 PLUS/X/XS/XR/XS MAX) این روش قابل انجام می باشد.

توجه : حتما به وای فای وصل شوید برای چک کردن حجم ایکلود و درصورتی که حجم ایکلود UNABLE زده بود یکبار گوشی را از طریق SETTINGS/GENERAL/RESET/RESET ALL SETTINGS تنظیمات گوشی را ریست کنید (اطلاعات گوشی پاک نمی شود و فقط تنظیمات به حالت اول کارخانه برمیگردد) . پس از ریست چک کنید حجم لود شده یا خیر.

 

انلاک و حذف اپی ایدی شخصی و کارتی APPLE ID FMI OFF

بای پس (Bypass) و یا هک اپل آیدی

بای پس و یا هک کردن Apple ID زمانی انجام می شود که هیچ کدام از روش های بالا قابل انجام نباشد . در این روش ما گوشی شما را بای پس می کنیم ، اپل آیدی شما حذف شده و گوشی شما قابل استفاده مجدد می باشد .

پس از بای پس تا زمانی که شما گوشی خود را آپدیت یا ریستور نکنید مشکلی پیش نمی آید و میتوانید از گوشی خود استفاده کنید.

این روش بصورت بای پس با آنتن و بای پس بدون آنتن دهی قابل انجام می باشد .

چرا تعمیر نو انتخاب شما برای ریکاوری یا آنلاک اپل آیدی باشد ؟!

تعمیر نو با داشتن تجربه و تخصص بالا در مواردی مانند آنلاک و ریکاوری اپل آیدی (Apple id) به شما تضمین میدهد که این سرویس ها مانند برخی از شرکت های دیگه که ادعا کیفیت یا قیمت مناسب تری را میکنند قابل بازگشت نیستند . همچنین اولین هدف ما کسب رضایت شماست که اینکار شامل قیمت مناسب انجام خدمات چه در تعمیرات سخت افزاری آیفون و آیپد چه دیگر خدمات میباشد .

همچنین تعمیر نو مشتریان خود را رها نمیکند !! 

درصوتی که حتی بعد از انجام خدمات درباره موضوعات دیگر یا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دیگر سوالی داشتید میتوانید به تعمیر نو تماس بگیرید تا با حوصله مشلات شما را رفع کنیم .

 

× تماس با پشتیبانی