گوشیت خراب شده!!

تعمیر نو تجربه خوبی از تعمیر بهت تضمین میده​

011-32312458

خدمات تعمیرنو

تعمیرات فوق تخصصی آیفون و آیپد

تمامی خدمات تعمیرات آیفون ها و آیپد ها در تعمیر نو بشکل کامل با یک ماه گارانتی تعمیر صورت می گیرد . ( برای مثال سیم کشی مدار های مختلف برد ، مشکل آنتن و...‌)

تعویض باتری

همواره در تلاش هستیم بهترین باتری ها را موجود کنیم تا مشتری های عزیزمان با مشکلی روبرو نشوند . (برای مثال برای آیفون بهترین باتری با ۶ ماه گارانتی بی قید و شرط موجود است)​

ریکاوری و انلاک اپل آیدی

تمامی خدمات اپل آيدی و انلاک اپراتور در تعمیر نو به شکل کاملا استاندارد صورت می گیرد و بعد از مدتی به مشکل قبلی باز نمی گردید​

تعمیرات اندروید

در تعمیر نو محصولات اندرویدی در صورتی که قطعه مورد نیاز در بازار یافت شود ، به بهترین شکل ممکن با یک ما گارانتی تعمیر ، تعمیر می شوند . ( تعویض کانکتور شارژ ، آی سی ها و... )

تعویض ال سی دی و گلس

این مورد نیز در تعمیر نو با کیفیت کاملا اورجینال و ضمانت اصالت صورت می گیرد . (ال سی دی های آیفون ۸ به بالا نیاز به پروگرام کردن دارند که در تعمیر نو دستگاه های آن موجود است)

نرم افزار آیفون و اندروید

تمامی خدمات نرم افزاری اندروید و آی او اس به شکلی کاملا استاندارد در تعمیر نو انجام می شود تا مشکلی باقی نمونه که تعمیر نو نتونه درستش کنه 🙂

گارانتی ما

گارانتی های ما کاملا واقعی است …

گارانتی قطعات

تمامی قطعات بکار رفته در تعمیر نو دارای گارانتی اصالت و دیگر گارانتی ها بستگی به نوع محصول دارد . همچنین شما میتوانید از بخش قطعات ، قطعات موجود آيفون و آيپد و همچنین بهترین کیفیت باتری ها را مشاهده کنید .

گارانتی تعمیر

تمامی تعمیرات گرفته در تعمیر نو دارای گارانتی تعمیر یا بازگشت وجه می باشند تا خیال شما راحت باشد .برای دریافت هزینه تعمیر و راهنمایی بیشتر میتوانید از طریق صفحه تماس با ما در منوی بالای سایت تعمیر نو اطلاعات تماس تعمیر نو را مشاهده کنید .

کمی از قطعات موجود در تعمیر نو

× تماس با پشتیبانی